Samenstelling verenigingsraad

De ALV kiest en benoemt de leden van de verenigingsraad voor een termijn van 4 jaar. Deze termijn kan verlengd worden.

Dit zijn de leden van de verenigingsraad van DPV

G.E.M. Haanraadts

Truke Haanraadts
Plaats: Wormerveer
Treedt af per 31 december 2022
(2e termijn)

 

P. Minnesma - Krijt

Pien Minnesma - Krijt
Plaats: Assendelft
Treedt af per 31 december 2022
(3e termijn)

 

M. Brinkhuis - Truijen

Marion Brinkhuis - Truijen
Plaats: Horst
Treedt af per 31 december 2022
(4e termijn)

 

P.T.M. Höcker

Patricia Höcker
Plaats: Leiden
Treedt af per 31 december 2025
(1e termijn)

 

P.F.J. Roox - Grosfeld

Paula Roox - Grosfeld
Plaats: Reuver
Treedt af per 31 december 2022
(4e termijn)

 

J.W.M. Heuts - Verstraten

Annie Heuts - Verstraten
Plaats: Meerssen
Treedt af per 31 december 2023
(3e termijn)

 

L.C. Rentes

Linda Rentes
Plaats: Nieuwerkerk a.d. IJssel
Treedt af per 31 december 2024
(2e termijn)

 

W. Spruijt - van den Brink

Mieke Spruijt - van den Brink
Plaats: Almere
Treedt af per 31 december 2024
(2e termijn)

 

J.J. Tjaden

Jeannette Tjaden
Plaats: Oosterwolde (Friesland)
Treedt af per 31 december 2025
(2e termijn)

 

J. de Jonge

Joost de Jong
Plaats: Sliedrecht
Treedt af per 31 december 2023
(1e termijn)

 

H, Heilema

Hugo Heilema
Plaats: Zaandijk
Treedt af per 31 december 2023
(1e termijn)

 

G.E.M. Haanraadts

Susan van Bussel
Plaats: Asten
Treedt af per 31 december 2023
(1e termijn)

 

foto default

Esther Koppelaar
Plaats: Gorinchem
Treedt af per 31 december 2025
(1e termijn)